TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Centrum
Rowerowe

Poznaj naszą ekipę

o1.jpgPiotr Szymański

Adiunkt w Katedrze Inteligencji Obliczeniowej na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji. Poza uczelnią aktywista miejski, prezes Towarzystwa Upiększania Miasta Wrocławia (TUMW). Jak mało kto zna bolączki komunikacyjne naszego miasta. Był odpowiedzialny m.in. za zaprojektowanie lokalizacji stacji wypożyczalni rowerów miejskich.

o2.jpgGrzegorz Soboń

Profesor uczelni na Wydziale Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów. W pracy naukowej zajmuje się laserami, a po godzinach amator-biegacz i zapalony rowerzysta, od wielu lat dojeżdżający na kampus rowerem (całorocznie i niezależnie od pogody).

o3-2.jpgJakub Belter

Student Wydziału Informatyki i Telekomunikacji.

o4.jpgFilip Drewnowski

Student Wydziału Informatyki i Telekomunikacji